LOAP ALTA 2 KİŞİLİK ÇADIR
LOAP ALTA 2 KİŞİLİK ÇADIR LOAP ALTA 2 KİŞİLİK ÇADIR LOAP ALTA 2 KİŞİLİK ÇADIR

Loap Alta 2 İki Kişilik Çadır

 

Loap Alta 2 iki kişilik çadır seyahatlerde veya kamplarda üç mevsim boyunca kullanabileceğiniz iki kişi için son derece rahat bir çadırdır. Bu çadır aynı zamanda su geçirmezdir. Dış yüzey su kolonu 3000 mm, taban su kolonu 5000 mm dir. Dikişleri bantlıdır ve bu özelliği de su geçirmezliğine katkıda bulunur. İki havalandırma penceresi sayesinde son derece iyi havalanır.

Arabanızda hatta bisikletiniz de bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz.


 


 

 
Ürün Özellikleri
Kullanım Alanı: Kampçılık
Ağırlık : 2,58 kg
Boyut :80 + 80 + 130) * 210 * 98 
Paket Boyutu : 45 x 16 cm
Dış Malzeme : 100% PL Diamond Graphic
İç Malzeme : % 100 % 100 polyester nefes alabilir.
Dikişler : Bağlı
Taban Su Kolonu : 5000 mm
Dış Yüzey Su kolonu : 3000 mm
Paket Boyutu : 45 x 16 cm
Yatak odası : 1
Apsis - Çubuklar: 2


 

kamp malzemeleri,uyku tulumu,mat


 

ÇADIR BAKIMI
 
Ekipman ve Giyim Ürünlerinin Bakımının Doğru Yapılmasında Neden Israrcıyız ? 

Belki de satın almış olduğunuz ürün şimdiye kadar sahip olduğunuz en ileri teknolojiyle üretilmiş ürün. Böyle bir ürünü olabildiğince uzun süre özelliklerini kaybetmeden kullanmak isteyeceğinizden eminiz. Bakımını zamanında ve doğru yaparak ürününüzün performansını koruyabilir, ömrünü uzatabilirsiniz. İşte bundan dolayı bakım talimatlarına mutlaka uymanızı tavsiye ediyoruz.
 
Çadır Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

  • Çadırınızı temizlemek için ılık su ve sünger kullanın. Eğer çadırın tamamını detaylı bir şekilde temizlemek istiyorsanız küvet içinde soğuk suda yıkayın ama uzun süre suyun içerisinde bırakmayın.
  • Sıcak su, ağartıcı malzemeler veya herhangi bir deterjan kullanmayın. Gerekiyorsa deterjan bazlı olmayan bir sabun kullanarak yıkayabilirsiniz.
  • Çadırınızı kesinlikle çamaşır makinasında yıkamayın veya kurutma makinesinde kurutmayın. Çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve deterjanlar çadırın üzerindeki su geçirmez kaplamanın zayıflamasına veya tamamen etkisini yitirmesine sebep olabilir.
  • Islak çadırınızı kurutmak için gölge bir yere serin. Çamaşır askısının veya ipinin üzerine düzgünce sererek kurutabilirsiniz.
  • Çadırınız kurumadan kesinlikle saklamayın. Saklamak için tamamen kurumasını bekleyin.