La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı
La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı

La Sportiva Skwama Unisex Tırmanış Ayakkabısı (A10S999311)

Fiyat : $133.54(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

ADET

Artır Azalt

 
LA SPORTIVA SKWAMA TIRMANIŞ AYAKKABISI

 

Açık havada kayalıklarda, kapalı salonda tırmanma duvarında kullanılabilecek, hassas, ayağa tam oturan, esnek bir tırmanış ayakkabısı. Skwama çok hassastır, açık ve kapalı mekanlarda, tırmanıcıları, çıkıntılardaki daha teknik hareketlerde destekleyen ve kavrayan bir ayakkabıdır. Tabanın yeni yapısı sayesinde, ayakkabıyı daha homojen ve orantılı bir şekilde kullanabilirsiniz, tamamen performans odaklı olması için mükemmel esnekliğe sahiptir. Süet deri ve mikro fiber saya ile, performansı ve ayakkabının ayağa oturuşunu stabilize eden yenilikçi patentli kabuk S-Heel ™ sayesinde, sert alanları ve iç boşlukları ortadan kaldırarak ayağın etrafına mükemmel bir şekilde sarılır, bükülme oranları dengelenir. Parmaklardaki koruyucu, ultra yapışkan kauçuk, sürtünmeye karşı koruma sağlar, parmak tutuş gücünü destekler. Vibram XS-Grip2 taban, her türlü yüzeyde maksimum kavrayışa sahiptir. Skwama: cildinizi koruyan güçlü kabuk.

Bir terlik konforu ve cırtcırt birleştiğinde Skwama hassasiyet ve performansı ortaya çıkar. Gerilmeleri en aza indirgemek için P3® şerit tasarımı, güvenli topuk kancaları için S-Heel ™ yapısı ve ayak kancaları için saya üzerindeki ekstra kauçuk gibi özellikler, bu elit seviye ayakkabıyı, en teknik arazi ve kayalarda titiz bir kontrol sağlama konusunda öne çıkarır.
 

Ürün Özellikleri:

 

Üst Katman:Süet deri ile birlikte mikrofiber, boru şeklindeki yapı.
Astar: Yok
Fit: Orta
Orta Taban: LaSpoFlex 0,8 mm + P3 Sistemi.
Taban: 3Vibram® XS Grip2 3,5 mm.
Patentli Teknoloji: P3 Sistem: Kalıcı Güç Platformu
Ağırlık: 480 gr (çifti, 39 numara için)

 

 

Artılar:

+ Yeni yapısı, ayağı sıkı saran ama cırtcırtı sayesinde hacmi rahatlıkla ayarlaabildiğiniz sisteme sahiptir.
+ Bükülme stabilitesi dahil maksimum kesinlik ve hassasiyet: ayakkabı, boş hacimleri ve sert alanları ortadan kaldırarak ayağın hareketlerini takip eder.
+Yenilikçi patentli S-Heel ™ topuk: bükülme esnasında mükemmel stabilite sağlar ve topuk kancaları için performansı ve esnekliği artırır.
+Uzunlamasına esnekliği arttırmak için üretilen, iki parçalı yeni taban yapısı, ayakkabının bükülme esnasında mükemmel bir stabiliteye sahip olmasını sağlayarak performansı ve topuk uyumunu artırır.
+Tabanın uzunlamasına esnekliği arttırmak ve tırmanma ayakkabılarının "yayılmasını” teşvik etmek için tasarlanmış iki parçalı yeni taban yapısı.
+Patentli S-Heel ™ yapı, topuk kancası manevra kabiliyeti ve mükemmel topuk yerleşimi sağlar.
•P3® patentli teknoloji ve yeni parçalı taban yapısı birleşerek, tabanın, ağırlık bindiğinde yayılmasını sağlayarak kenar deformasyonunu azaltır.
• Yapışkan kauçuk parmak uçları
•Ödüller: Tırmanış Dergisi – Editörlerin Seçimi 2017, OutdoorGearLab - Best Buy 2017

 

 

 

 

KULLANILAN TEKNOLOJİLER:
 

XS GRIP 2

Boulder ve lider tırmanış alanlarında dünya şampiyonluğuna sahip birleşimin doğal evrimiyle ortaya çıkan XS Grip 2, XS grip'in üstün tutunuş karakterini daha yüksek bir noktaya taşırken, daha hassas bir destek ve form dayanıklığı sunuyor. Tavsiye edilen kullanım; saf sürtünmenin öncelikli ihtiyaç olduğu tımanış koşulları. Disiplinler: boulder ve lider tımanış, yapay ve kaya zeminler Her koşuşda mükemmel tutunuş!
 

SKALA

Sertlik

Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1'den 5'e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir.

Tarak Genişliği

1'den 5'e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliğ belirtilmiştir.

Hassasiyet

Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1'den 5'e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteniği belirtilmiştir.
 

Performance serisi tırmanış ayakkabıları:

Kullanıcının tırmanış performansını her türden kaya yüzeyinde yeni bir seviyeye taşımak üzere tasarlanan ürünler; boulder'dan uzun duvar rotalarına; düz ve dikey duvarlardan negatif eğime her koşul için en yüksek performans

 

P3 PERMANENT POWER PLATFORM

Bu patentli sistem, yıllar süren sert kullanımın sonrasında bile orjinal performansı ve itme kuvvetinden ödün vermeksizin ayakkabının eğimli formunu korumasını sağlar
 

S SHEEL

Yenilikçi patentli S-Heel ™ topuk: bükülme esnasında mükemmel stabilite sağlar ve topuk kancaları için performansı ve esnekliği artırır.

 

 

 

Cinsiyet
Unisex
Benzer Ürünler
Triop
$97.85 KDV Dahil
Start Plus
Triop
$136.99 KDV Dahil
phetMaak
La Sportiva
$141.39 KDV Dahil
A10USC
La Sportiva
$137.82 KDV Dahil
A20F704000
Triop
$136.99 KDV Dahil
genus
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR